Duben 2011

Šokující svědectví, fakt drámo

24. dubna 2011 v 14:49 | Katsumi-sama |  Egocentrická rubrika aneb JÁ
Možná se vám to po takové době zdá šokující, ale ano, žádný fanoušek Stmívání mě ještě nedostal a já (zatím) žiju. Proč jsem teda tak dlouho nepsala? Znáte to, obvyklé důvody jako lenost, škola, anime a tak. Dneska jsem se vás rozhodla obšťastnit jiným způsobem než svou geniální recenzí čehokoli - pravděpodobně nejkratším článkem v dějinách mého blogu. Jásejte!
O co se tedy jedná? Nebudu chodit kolem horké kaše, jak bývá mým dobrým zvykem, protože bych se teď teoreticky měla učit do matiky (ha, ha). Určitě je jen málo z vás, koho nezasáhl jedovatý komentář blogu Yuripovidky. Jak někteří z vás už ví, jedná se o moji 10letou sestru, která si ze všech svým ...hmm... osobitým způsobem utahuje. Nemyslela jsem si, že by jí na to někdo skočil, protože jsem až donedávna žila v naivním přesvědčení, že lidé nejsou ZAS takoví pitomci, ale jak se později ukázalo, neměla jsem pravdu. Vždycky mě celkem bavily blogerky, které se chovaly, jako kdyby jim Yuri svým komentářem přinejmenším zničila život. Řeknu vám, že některé jejich výstupy byly ještě teatrálnější než to, co předvádí průměrný tvůrce shonen se svými hlavními hrdiny (viz. Tite Kubo a Bleach), ale tu už mluvím z cesty.
Nechtěla jsem se tady rozepisovat o tom, že ti, kdo to berou vážně, disponují jednou jedinou mozkovou buňkou, kterou mají ještě ke všemu společnou - ne, budu psát jen o jedné z nich, o jisté Soi Fong, jež mě pobavila ještě více než obvykle. Tahle Soi Fong, která o sobě mimochodem tvrdí, že má IQ 160 (po pár dnech to ubrala na 110, protože jí nejspíš došlo, že většina blogerů není tak blbá, aby jí to spolkla i s navijákem, ale já jí to budu věřit, až se zbaví té nuly na konci) se ve spravedlivém hněvu nad Yuriiným komentářem zjevně rozhodla započít svou vlastní křížovou výpravu proti zmiňované osobě. A tak popadla ty nejmocnější zbraně, jaké měla (sprosté komentáře) a tradá na žákyni páté třídy, jež měla tu drzost a zhanobila její dokonalý blog.
Fajn, umím si teď docela dobře představit, že řeknete něco ve stylu: "A co tvoje ségra čekala, když psala takové věci lidem na blog? Že ji za to pochválí?" To teda rozhodně ne, to už jsem spíš čekala, že si ji někdo odchytne a dá jí přes držku, ale přece jenom mi chování Soi Fong přijde poněkud zarážející. Screeny jejích kometářů jsou z důvodu velikosti obrázků zde, zde a zde. Při pohledu na ty komenty jsem byla znechucená - jo, já vím, že Yuri je hajzlík, ale pořád je to moje malá sestřička a předpokládám, že nikomu z vás by se nelíbilo, kdyby se takhle někdo navážel do vašich mladších sourozenců, že?
O Soi Fong jsem později zjistila i jiné zajímavé věci, vtipná historka třeba byla, když sama sobě pod jiným loginem nadávala a čekala, že se ji všichni budou zastávat, ale nikoho to ani v nejmenším nezajímalo (víš, Soi Fong, nejsme pitomé, vidíme IP adresu a dost jsme se nasmály). Až do tohoto dne jsem ji však ani jednou nekontaktovala, pokud tedy nepočítáme ten incident, kdy jsem jí slušně řekla, že její "anime" Tereza rozhodně není anime, protože anime se vyrábějí v Japonsku a ona si mě poté zablokovala, jako kdybych ji k smrti urazila, což se nejspíš i stalo, protože naštvat ji evidentně vůbec není nijak složité. Nehodlala jsem plýtvat čas s někým, jehož slovník se podobá žumpě a IQ se pohybuje v pokojových teplotách. Dneska jsem se ale celkem nudila, tak jsem najela na její blog a co nevidím? Založila mé sestřičce dokonce antiklub. Měla jsem blahosklonnou náladu, tak jsem se naivně rozhodla napsat jí kometář ohledně toho, co si o celé věci myslím. Musím dodat, že i když nešlo o nic lichotivého, všechno jsem napsala slušnou formou. Byla jsem celkem zvědavá, co mi na to napíše - napůl jsem očekávala, že na svém vlastním blogu najdu tak 100 kometářů od ní, které se budou týkat toho, jaká vymaštěná kráva jsem, když mám tu drzost napsat jí svůj názor, ale nic takového se nestalo. Místo toho bylo ticho po pěšině - smazala celý článek o antiklubu, neodpověděla mi... Fajn, řekla jsem si, asi to chce nechat vyšumět. A pak jsem náhodou narazila na jeden komentář od ní.


Upřímně mě zajímalo, o co jde, jelikož oba mé předchozí komentáře smazala, tak jsem (neočekávajíc nic zlého.. no dobře, tak ne) klikla na její blog. A co nevidím?Jak by prohlásila jedna moje spolužačka: "No pardón?!" Pokud mi paměť slouží dobře, nic takového jsem o sobě samozřejmě nenapsala. A teď otázka za 1 000 000: Kdopak to asi mohl napsat, co myslíte? Soi Fong? Nééééé, ta je na něco takového jistě příliš rozumná a povznesená. (Ha, ha).
A teď jen pro pořádek: Ne, nejsem naštvaná, i když to tak může vyznívat, já se jí směju, protože nikoho hloupějšího jsem už dlouho neviděla. Jen jsem tady chtěla vyzdvihnout její genialitu a potěšit ji článkem o její osobě.
Tímto tě zdravím, Soi Fong, a doufám, že nepřestaneš, jsi mým každodenním zdrojem pobavení. Nechceš mi taky založit antiklub? Pěkně prosím.

P.S.: Kdo je podle vás horší, Yuri nebo Soi Fong? Jsem celkem zvědavá na váš názor.
P.P.S.: Komentář pod tím mým je dalším důkazem toho, jak pěkně se chová k ostatním.

Zdroje obrázků: vlastnoručně udělané screeny
Na veškeré texty mám copyright a tečka. Jakmile někde najdu něco svého, budete litovat, že jste se narodili.