Mé oblíbené ženské postavy

9. března 2011 v 11:29 | Katsumi-sama |  Egocentrická rubrika aneb JÁ
Protože jako obvykle nemám co dělat (což je lež, ono i je co dělat, ale já jsem na to moc líná, takže budeme předstírat, že nic na práci nemám), rozhodla jsem se sestavit žebříček svých nejoblíbenějších postav, který rozdělím do dvou článků, přičemž jeden bude obsahovat pouze ženské postavy a druhý pouze mužské. Začala jsem těmi ženskými, jelikož ty jsou vždycky těžší dát dohromady: pokud se v anime zrovna nevyskytují jako fanservis, jsou tam obvykle jenom proto, aby ječely, tvářily se udiveně, milovaly hlavního hrdinu a případně se jím nechaly zachraňovat.
Věřte mi, že kdybych měla napsat, které ženské postavy nenávidím ze všeho nejvíc, bylo by to snadnější, ale já miluju výzvy.
Následujících deset slečen tedy popírá výše zmíněné stereotypy a některé z nich u toho ještě zvládají vypadat cool. Pořadí je čistě náhodné podle toho, jak mě napadaly. U jména každé z nich je připojen odkaz na její portrét: dělám to z toho důvodu, že psát zdroje k deseti obrázkům by bylo poměrně zdlouhavé a přesto vás o ně nechci ochudit.

1.
Jméno: Revy
Známé přezdívky: Two Hands (Dvojručka), Rebecca (technicky vzato je její přezdívkou spíš Revy než Rebecca, ale Revy jí říkají častěji)
Vyskytuje se v: Black Lagoon, Black Lagoon: The Second Barrage, Black Lagoon Omake, Black Lagoon: Roberta´s Blood Trail
Proč ji mám ráda: Zrovna u ní mám důvodů hodně, popravdě řečeno jsem se na Black Lagoon začala dívat hlavně kvůli ní, protože jsem náhodou narazila na fakt, že hlavní hrdinka Black Lagoon je "badass." Moc jsem tomu nevěřila, protože lidi na internetu hodně kecají, ale tentokrát to kupodivu byla pravda. Revy je nejen mimořádně schopná, ale má svou vlastní hlavu a s nikým se nepáře, přičemž nespadá do kategorií otravných tsundere. Měla podle všeho hodně těžký život, ale nemá ohledně toho blbé kecy, když zabíjí, netrpí zbytečnými výčitkami svědomí a před akcí ani během ní nepronáší srdceryvné monology, ale střílí, za což jí patří můj dík. I přes tyto vlastnosti není jenom mašina na zabíjení, má svoje vlastní filozofie a zásady, i když trochu jiné, než mají běžní hrdinové anime. Taky se mi na ní líbí, že není celou dobu vážná, v jednom kuse se nezabývá vlastní důležitostí a dovede rozjet pořádnou párty, i když je mezinárodně hledaný zločinec.
Oblíbený pairing: Jednoznačně RevyxRock. Říkejte si, co chcete, ale ti dva prostě patří k sobě. Znám lidi, kteří namítají, že Revy je na Rocka "až moc cool," ale podle mojeho názoru k sobě Revy potřebuje někoho, kdo ji spíš trochu uklidní a zabrdí ve chvílích, kdy to fakt přehání, zatímco Rockovi musí někdo připomínat, že všechno se nedá vyřešit v klidu nad šálkem čaje.
Jak ostatně jednou řekl Rock: "My dva jsme jako pistole a kulka, jeden bez druhého jsme k ničemu."
Video, které ji vystihuje:

2.
Jméno: Balalaika
Známé přezdívky: Fry Face (Osmahlá tvář), El Capitan, Vladilena
Vyskytuje se v: Black Lagoon, Black Lagoon: The Second Barrage, Black Lagoon Omake, Black Lagoon: Roberta´s Blood Trail
Proč ji mám ráda: Zkuste si nemít rádi mimořádně nebezpečnou šéfku ruské mafie. Řeknu vám jedno: Oproti ní je Revy hadr. Balalaika je velice inteligentní, všehoschopná a navíc má po ruce armádu věrných noshledů, z nichž polovina ji fanaticky obdivuje a druhá polovina strašně bojí, což je ta nejlepší možná kombinace. A není divu, je přirozená vůdkyně: ke svým podřízeným se chová přísně, ale s malou dávkou laskavosti. Neúspěch netoleruje, ale většinu věcí vyřizuje v klidu a poměrně slušně, má určitý smysl pro čest a smysl pro humor, i když celkem osobitý. Zkuste ji naštvat a do hodiny vás najdou někde ve stoce jako zohavenou mrtvolu. Nebojí se zasáhnout ani proti jiným mafiánským organizacím a přestože to dělá celkem často, žije a vede se jí celkem dobře, což o něčem svědčí. A víte, proč se jí říká Balalaika? Podle toho hudebního nástroje to nebude, je to podle jedné sniperské pušky, Dragunov Sniper Rifle, které Rusové přezdívají Balalaika, protože naše mafiánka kdysi sloužila v armádě. Z její bývalé jednotky mimochodem pochází velká část jejích podřízených. Balalaika představuje takovou ženštější verzi lady Integry Wingates Hellsing z Hellsingu, dokonce si jsou vzhledově i trochu podobné, ale Balalaika na sebe vážně víc dbá: to, že občas vyhodí do povětří základnu nepřítele, ještě neznamená, že nemůže mít stylově nalakované nehty narůžovo (a taky nemá Alucarda, což je škoda, protože s Alucardem na své straně by byla ještě drsnější).
Oblíbený pairing: No nevím, k Balalaice si dost dobře nedokážu představit nikoho, protože ona je takový ten bezohledný typ, ale kdybych vážně někoho musela jmenovat, byl by to asi ten seržant, na jehož jméno si zaboha nemůžu vzpomenout, který jí pořád líže boty. Ona se k němu chová i celkem... no, blbě se to píše, ale mile... Stejně je to divná představa.
Video, které ji vystihuje: Heh.

3.
Známé přezdívky: Haruha Raharu, Haru, Vespa woman
Vyskytuje se v: FLCL
Proč ji mám ráda: Protože šílenější postavu jsem jednoduše nikdy neviděla. Pokud znáte mě a myslíte si, že jsem psycho, pak se podívejte na FLCL, seznamte se s Haruko a zkuste to zopakovat. Jen řekněte, v kolika anime najdete postavu, která bezvadně jezdí na motorce a perfektně hraje na kytaru.. Zdá se vám to normální? A co když vám řeknu, že ta kytara dokáže střílet, odpalovat rakety, létat a otevírat portály v hlavě hlavního hrdiny, když ho s ní praští? (Nesnažte se pochopit. Spousta lidí FLCL nepobírá ani poté, co ho cca 10x dokoukali v marné snaze porozumět, o co vlastně šlo.) Samotná Haruko je veselá, hlasitá a mimořádně otravná, ale takovým tím zvláštním mimozemšťanským způsobem, který mi nevadí a baví mě, takže jí to odpouštím. Je dost sobecká a nemá páteř, což je další plus. Často dělá věci, nad kterými zůstává rozum stát (jako třeba podávání podivných hlášení kočce hlavního hrdiny Miu Miu). Je prokázáno, že Haruko přežije i situace, které by nepřežil ani Neo z Matrixu a vůbec žádná jiná fiktivní postava, dokonce ani Kurosaki Ichigo z Bleache ne (i když...) Nevím o ní vlastně nic kromě toho, že má opravdu divné jméno a je psychopatka, ale to mi bohatě stačí k tomu, abych ji milovala.
Oblíbený pairing: HarukoxNaota, protože jsou spolu perfektní. Ty hlody, které společně pronášejí, obvykle spolehlivě stačí na to, abych se svezla pod židli a válela se po zemi smíchy.. A když čekám nějaký další šílený gag, pronese Haruko něco vážného, já si pomyslím něco ve stylu "wow, ona občas používá mozek!" ... a pak to zabije dalším blbým kecem. Prostě na FLCL někdy koukněte a uvidíte sami: má to jenom šest dílů a garantuju vám, že i když se tam používá hodně symboliky, nudné to ROZHODNĚ není.
Video, které ji vystihuje: Dokonalost, sedí k ní i ta písnička.

4.
Známé přezdívky: Sameji
Vyskytuje se v: FLCL
Proč ji mám ráda: Heh, první středoškolačka, která se probojovala do mého žebříčku.. Víte, středoškolačky obvykle nemám ráda, protože často řeší veledůležité otázky typu: "Má mě rád? Hodí se červený svetr k růžové sukni? A kolik kalorií má tenhle koblih?" Mamimi se s něčím takovým moc nezatěžuje: je bezdomovec, který bydlí pod mostem, záškolačka, celé dny se baví hraním Gameboye a kouřením cigaret (otázkou zůstává, kde na to bere, ale to je záhada, kterou nikdy nerozluštíme) a vůbec neřeší, jestli ji má objekt jejího zájmu, Naota, rád: jednoduše se na něj věší i proti jeho vůli. Určitě jste si všimli, že zatím jsem tady měla jenom samé akční holky, které neváhají vzít svůj život do vlastních rukou, ale Mamimi je přesný opak. Je jí celkem jedno, co s ní bude, přežívá ze dne na den, je až dětsky závislá na ostatních... Přesto mě ale neštve, protože všechno to činí stylově, ne takovým tím způsobem "litujte mě," ale způsobem "mi je to fakt všechno jedno." Občas má problémy rozlišovat realitu od svých her, uctívá boha z jedné videohry, který se jmenuje Cantido-sama a přináší mu zápalné oběti. Já se ještě nezmínila, že je pyromanka, co? Muhehe. I když se to nezdá, dokáže být hodně pomstychtivá, tak si na ni dávejte pozor.
Oblíbený pairing: MamimixTasuku, dala bych sem obrázek, ale nikdo neví, jak Tasuku vypadá. Vlastně by mi nevadilo, kdyby skončila s Naotou, kdyby nebylo Haruko, takže sorry, Mamimi.
Video, které ji vystihuje: Aww, chudák Mamimi.

5.
Jméno: Iwakura Lain
Známé přezdívky: Lain je natolik úžasná, že žádné přezdívky nepotřebuje.
Vyskytuje se v: Serial Experiments Lain
Proč ji mám ráda: Protože... Protože... LAIN! T_T OK, tohle si asi zasluhuje delší vysvětlení. Lain bych teoreticky neměla mít ráda vůbec, splňuje všechny předpoklady k vytvoření emo postavy, které se budu smát: je jí 14, nemá moc přátel, její spolužačky páchají z prapodivných důvodů sebevraždy... Eh, dobrá, to poslední není zrovna emo, tedy, jak se to vezme. Může to tak znít, ale není, protože důvod těch sebevražd je poněkud dalekosáhlejší než jen: "Ten pěkný kluk ze sousedství už má holku," nebo "Vyprodali všechny výtisky Bravíčka." Lain sama o sobě je tichá a přemýšlivá, což je spolu s pitomým dobračiskem skoro nejhorší archetyp postavy, na jakou můžete v anime narazit, ale SEL jde ve všem trochu víc do hloubky a Lain si postupem času vyvine víc osobností. Pokud čtete můj blog pravidelně (ha ha, někdo takový je?), tak asi víte, jak moc jsem unešená anime Serial Experiments Lain, je to jedno z mála kousků, který jsem viděla asi 7x a pořád se nemůžu rozhodnout, co je na něm nejlepší: jestli myšlenka, příběh nebo postavy. I když se v SEL celkově moc nemluví, je zvláštní, jak dokonale jsou vykresleny charaktery všech zúčastněných, dokonce i těch kteří se tam mihnou cca 3x, třeba Lainina sestra Mika. Je paradoxní, že o Lain toho nemůžu moc říct: nevím, jaké jsou její koníčky, její názor na globální oteplování a podobné blbosti, přesto vím, jak uvažuje. Je to zvláštní pocit. Bylo krásné a zároveň děsivé sledovat, jak se ve víru událostí mění z vystrašené holčičky v nebojácnou ženu. A ještě jedna věc: Lain je skutečně hrdinka v každém slova smyslu. Nezapomenu T_T (Jo, na konci jsem brečela. A to obvykle nedělám, zvlášť když vezmu v potaz, že je kladná hrdinka.)
Oblíbený pairing: Ne. Prostě ne. To by bylo zneuctění.
Video, které ji vystihuje: Tohle mě docela vyděsilo, ale rozhodně sedí. Hups, asi si jdu SEL pustit znova. Já vím, jsem beznadějná.

6.
Jméno: Kitsu Chiri
Přezdívky: Chiri přezdívky neuznává, protože nejsou PŘESNÉ
Vyskytuje se v: Sayonara Zetsubou Sensei, Zoku Sayonara Zetsubou Sensei, Zan Sayonara Zetsubou Sensei + všechny OVY, kdo se s tím má vypisovat.
Proč ji mám ráda: Protože je šikovná studentka, má dobré známky a snaží se všechno dělat ve svém životě správně.. Ha ha, to jo. Nepochopte to špatně, one je chytrá a dobrá studentka a ROZHODNĚ se všechno snaží dělat správně, ale do takové míry, že to hraničí s psychopatismem. (Hraničí? Jenom hraničí? Ona JE Psychopat!) Chiri chce vést dokonalý, příkladný život, který si nalajnovala, a nedovolí si ani ty nejmenší ústupky. Když se tedy snaží napravit "nesprávné" chování svých spolužáků, často bývá krutá a násilnická (už tušíte, proč ji mám ráda, že?) Malou zajímavostí je, že má extrémní znalosti mimořádně krvavých historických událostí a v podprsence schované sečné zbraně, které v neváhá použít. Byla za své chování párkrát zatčena a v Zan Sayonara Zetsubou Sensei se účastnila nedobrovolného senseiova útěku z vězení, při kterém mimochodem sekyrkou pobila většinu bachařů. Asi jí ještě nikdo nevysvětlil, že něco takového rozhodně není normální, jinak si to nedovedu vysvětlit. Její jméno, Kitsu Chiri, je odvozeno z japonského "kicchiri," to znamená "přesně," přičemž první kanji jejího jména se dá samostatně přeložit jako "pohřbívat" a druhé jako "jasnovidnost." Kumeta, autor Sayonara Zetsubou Sensei, dává všem postavám jména, která je vystihují, takže jste si asi udělali obrázek. Chiri je jednoduše k popukání, ale v dobré tradici černých komedií. Muhehe.
Oblíbený pairing: ChirixNozomu No co, ten obrázek vystihuje jejich vztah. Každopádně, tenhle pairing je jediný možný, protože ti dva si spolu omylem dali dvacet a od té doby ho Chiri nutí, aby si ji vzal, protože tak je to SPRÁVNÉ. Ne?
Video, které ji vystihuje: Neodolala jsem, tohle sedí PŘESNĚ.

7.
Jméno: Miki Sayaka
Známé přezdívky: Ne
Vyskytuje se v: Mahou Shoujo Madoka Magica
Proč ji mám ráda: Mahou Shoujo Madoka Magica je jediné nové anime, které sleduju každý víkend a nemůžu se dočkat pokračování, přestože mi konstantně láme srdce. Nebo možná právě proto? Jestli si myslíte, že všechna mahou shoujo jsou pro děti, jako jsem si to myslela já, dokud jsem nenarazila na Madoku, doporučuji vám pustit si ji bez předsudků... Protože to anime je strašidelnější než jakýkoli jiný psychologický horor, který jsem kdy viděla. Beze srandy bych ho přirovnala třeba k Neon Genesis Evangelion. Ale k Sayace: Sayaka je nejlepší kamarádka hlavní hrdinky Madoky a má takovou tu povahu typu: "Všechny zachráním, stanu se hrdinkou, nenechám trpět nevinné," je kurážná, veselá, za své kamarády by dala ruku do ohně a celkově disponuje vlastnostmi hlavního hrdiny shounen. Jenže tohle není shounen a není to ani obyčejné mahou shoujo. Pokusím se moc nespoilerovat, ale řekněme, že bylo velice bolestivé sledovat, jak se ta kdysi tak nebojácná holka mění v uzlíček nervů a v okamžiku, kdy pochopila podstatu své volby, se prostě zlomila. Bylo mi jí tak upřímně líto, jako už nikoho dlouho ne. Vzdala se všeho jenom proto, aby nezískala nic.
Oblíbený pairing: SayakaxKyoko No co, já sice nejsem fanynkou yuri, ale... Nemohla jsem si nevšimnout těch náznaků skrz celou sérii. Navíc si ji ten debil Kamijou ani trochu nezaslouží.
Video, které ji vystihuje: POZOR, SPOILER. Pokud nechcete vědět jisté životně důležité informace předem, vypněte video před třetí minutou. Já vás varovala.

8.
Jméno: Sakura Haruno (Lol, tak to byl hodně dobrý vtip) Sakura Kyoko
Známé přezdívky: Ne
Vyskytuje se v: Mahou Shoujo Madoka Magica
Proč ji mám ráda: Z podobných důvodů jako Sayaku, i když Kyoko je ta, která je z téhle dvojice psychicky silnější, přestože to tak na první pohled nevypadá. Jak tedy působí na první pohled? Jako psychopat, což je plus. Zvláštní bylo, že když se odhalilo, že tomu tak docela není a že má pro své chování racionální důvod, kupodivu jsem ji nepřestala mít ráda, vlastně naopak. Obvykle mám tendence vysmívat se postavám, co mají špatnou minulost a pak kolem toho dělají cavyky, ale Kyoko za a) ty cavyky nedělá a za b) je vážně chudák. Navíc vypadá cool, je cool, má cool schopnosti a dělá cool věci. Je sice drsňačka, ale zároveň je pod tou svou tvrdou fasádou jenom holka, co vlastně věří v to, že dobro a láska vždycky zvítězí. Chudinka naivní... Já nevím, jestli měknu nebo je to jenom Madokou, ale Kyoko mi bylo stejně líto jako Sayaky.. Ony ty jejich osudy spolu taky souvisely, že.. Proboha, jenom to anime nepouštějte dětem, JÁ jsem z něj traumatizovaná po zbytek života víc než dost. Slyšela jsem, že nějaká korejská televize na to koupila práva, pořádně si neověřila, o čem to vlastně je, a šoupla to do bloku pohádek. Vsadím se, že všechny místní děti jsou po epizodě tři HODNĚ traumatizované.
Oblíbený pairing: viz. výše
Video, které ji vystihuje: OK, na ubohou Kyoko jsem na YT nic kloudného nenašla, takže vám sem dám její první boj se Sayakou. Ve španělštině, takže to ani není takový spoiler. Nenávidím youtube.

9.
Známé přezdívky: Second Child (Druhé Dítě), Asuka Langley Shikinami
Vyskytuje se v: Neon Genesis Evangelion, End of Evangelion a milionu dalších filmech s tematikou Evangelion
Proč ji mám ráda: Zpočátku jsem si myslela, že v porovnání se zamlklou Rei a deprimovaným Shinjim je sebevědomá a kurážná Asuka celkem příjemná změna, ale po několika epizodách mi došlo, že to nebude tak úplně pravda. Blbí fanoušci Evangelionu, kteří se rozplývají jenom nad tím, jak "je Rei roztomilá, fufufu," a "Asuka je taková tsundere, kawaiiiiiii!" si tak nějak nevšimli, o čem vlastně jejich milované anime celou dobu bylo: o problémových a ztrápených dětech, které byly jen tak vrženy do světa, jejichž pravidlům nerozumí a neumí se s tím vyrovnat. Pokud chcete mít deprese ještě týden poté, co dokoukáte anime, pak je to ta správná volba a Asuka to má zdaleka nejhorší. V podstatě se schovává za silná slova a předvádění se, zoufale lpí na tom, že je pilotkou Evangelionu, protože si myslí, že bez toho by nebyla nic, že to je to jediné, co v životě dokázala. Zoufale touží po uznání, ale snaží se to nedávat najevo. Jako každá postava Evangelionu, i ona má traumatické dětství: byla svědkem matčiny sebevraždy. Asuka má smůlu v tom, že nejenže má blbou minulost, celý její život se v podstatě skládá ze samých blbých událostí, jen si vezměte, co se jí stalo v End of Evangelion. Možná jste si všimli, že mám holt ráda zakomplexované postavy, ale jenom tehdy, když k tomu mají pořádný důvod. Jinak jsou jenom emo. Asuka důvod má. A navíc je celkem schopná, umí být i vtipná a narozdíl od takové Rei projevuje emoce.
Oblíbený pairing: AsukaxShinji Tak takhle šťastně ti dva nikdy vypadat nebudou, fňuk.
Video, které ji vystihuje:


10.
Jméno: Manažerka je tak úžasná, že nepotřebuje jméno
Vyskytuje se v: Detroit Metal City, Detroit Metal City: Birth of Metal Devil
Proč ji mám ráda: FUCK YEAH!! Ať nekončíme v nějaké depresivní náladě, rozhodla jsem se svůj výběr zakončit právě Manažerkou, velkou osobností z geniálního komediálního anime Detroit Metal City. Pokud si myslíte, že všechny anime komedie o hudbě jsou stejné a K-ON! vás těžce nudí, dejte šanci Detroit Metal City, komedii o metalistech pro metalisty. Jak jednou někdo hodně výstižně řekl: DMC je milostné psaníčko pro každého metal milujícího nerda, který se kdy narodil. Ach ano, pláču dojetím a podepisuju se. Mám v plánu napsat recenzi, ale zpět k Manažerce. Manažerka je manažerka (huh, to jste nečekali, co?) skupiny DMC a je vskutku... nezapomenutelné. Pamatujete na Balalaiku, který je o něco výše? Nejsem si tak docela jistá, kdo z těch dvou je horší. Jo, Balalaika je mafiánka a všechno, ale Manažerka ji v surovosti vůči svým podřízeným o dost předčí, Negishi by mohl vyprávět. Je to právě Manažerka, která tráví většinu času nakopáváním jeho zadnice a ničením jeho ideálů (a věcí, když už jsme u toho...). Manažerka je death metalistka srdcem i duší, mluví hodně, hodně sprostě (nikoho sprostějšího jsem v životě neslyšela, ani v Black Lagoon ne a to je co říct) a při tom nepůsobí primitivně, ale vtipně, protože její urážky jsou vysoce vynalézavé. Jinak taky kouří, pije a neváhá použít násilí. Kdyby chtěla, byla dokázala by sama vyvolat 3. světovou válku a vyhrát ji. Příjemná dáma. Chci být jako ona, až vyrostu.
Pairing: HAHAHA, ne.
Video, které ji vystihuje: Debilní youtube, proč nikdo nedělá videa s Manažerkou? Fajn, tady máte aspoň plnou verzi openingu. Ta písnička k ní sedí.

Tak... Pokud je nějaká šance, že to někdo dočetl, gratuluju. Co říkáte na mé oblíbené postavy? A co ty vaše? Vyjadřete se v anketě a komentářích, pokud ani jednu z uvedených dam neznáte, tak to SAKRA BĚŽTE NAPRAVIT A KOUKNĚTE NA JEJICH ANIME... Ehm... Chtěla jsem říct... Rozhodujte podle mého popisu a tak.
Jo... A kdo z vás jede na Animefest a chtěl by se setkat s Katsumi? (Nehlaste se všichni, mizerové :D)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 KoujiDa KoujiDa | Web | 9. března 2011 v 11:37 | Reagovat

No docela dobrý výběr :)

2 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 9. března 2011 v 11:49 | Reagovat

[1]: Díky :D Ty bys tam dal/a koho? :D

3 Yuuki Yuuki | E-mail | Web | 9. března 2011 v 14:04 | Reagovat

Děkuji za pochvalu ;)
Mě se tvůj design líbí ;P a vybrala si krásná videa =)

4 Yuuki Yuuki | E-mail | Web | 9. března 2011 v 14:15 | Reagovat

Já si také myslím, že články jsou důležitější =P tak asi je lepší nemít žádný dess a krásné články než úplně božskej dess a žádný články :D . A tím jako nechci říct, že nemáš dess xD . To byl jenom příklad ;)

5 Yuuki Yuuki | E-mail | Web | 9. března 2011 v 14:29 | Reagovat

xD já mám také občas nereálné představy například jsem si myslela, že dostanu z testu jedničku nad všemy sem se vytahovala...no a nakonec jsem měla papír celej červenej a taková velká kule na něm xD

6 Yuuki Yuuki | E-mail | Web | 9. března 2011 v 14:30 | Reagovat

[5]: Byla jsem červená ještě víc než rajče =D

7 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. března 2011 v 15:12 | Reagovat

Jsme dvě upíří slečny.8) xD
Alucard je skvělý, sexy upír.xD
Nebudu. Nechci. Já se bojím.xD Já tam sama nepůjdu, já se ztratím.xD Navíc by ses mě bála.xD Mám ráda ticho, takže by tam na mě byl moc velký hluk a jsem strašpytel a.. aa.. Prostě se takových akcí bojím.:'D

A k tvému článku.:3
Jaj, to bylo dlouhé.xD Tolik slov a videí.xD Ne, v pohodě.;D
1.2.3. Hahaa, to jsou skvělé, sexuální ženy, ty se mi líbí..

A ta Lain.. 14 let? Peee-doo-fii-léé!xD

Sakura Haruno.xDD Když jsem si to přečetla, byla jsem si jistá že je to pouze džouk, něco takového by se totiž do tvých oblíbených žen nedostalo, to jsem si jistá.xD

Co? Mahou Shojo není pro děti? Jakpak to?xD

Achjo, ani si nepotřebuju vést seznam anime ke shlédnutí, vedeš ho za mě.xD

K té Manažerce.. Zní to jako naprosto skvělá žena. Jen na to kouření. Nebudeš kouřit, je to jasné?!:'D
Pít můžeš, třeba se mnou.xDD

Och, a ta slečna Přesná. Neznám to, a jsem za to ráda.xD Nebo ne? Psychopati jsou dobrýýý.. A tahle je strašidelná. No, uvidíme, jednou se na to kouknu.xD

Víš kdo je nejlepší? Manažerka, myslím.xD Nebo Revy.xD
I Balalaika a Haruko .. Jaj, máš dobrý vkus.xD

Ohledně mých oblíbených žen? Musela bych se rozhodnout. Zatím ti sem střelím Meiko, tu mám ráda.xD
A jo, Saya Takagi. To je úžasná holka. Znáš?xD

8 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. března 2011 v 15:14 | Reagovat

Tak to zní fajn. Ten komentář se rozhodl smazat.:'D Fajný nooo.
Tak nic, stejně jsme ho psala jen půl hodinky, navíc by jsi ho nedočetla.xD
Třeba ti ho napíšu ještě jednou.xD

A dopředu ti řeknu že na Animfest se bojím.xD BOjím se tam jít sama, protože se ztratím, počkám si pár let, až utvořím velkou kolonii a pak se tam nabouráme.xDD

9 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. března 2011 v 15:15 | Reagovat

Hele, koukej, dala jsem ti spam! Tak mi určitě ráda potvrdíš, že?xD

10 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 9. března 2011 v 17:36 | Reagovat

[9]:

Od tebe vždycky :D

11 ledman ledman | 9. března 2011 v 17:59 | Reagovat

Jsem trochu v nevýhodě, protože Black Lagoon jsem neviděl a na vycházející anime teď nemám moc čas :)
V mém seznamu by nechyběly: Osaka (Azumanga Daioh), Chi (to kotě, ano mám slabost pro kočky ^^), Aoba (Cross Game), Konata (Lucky Star). Speciální kategorie jsou pak hrdinky z filmů Kona a Miyazakiho. Brát v potaz mangu, asi bych ještě pár přihodil.
Tak koukám, že to jsou hlavně komedie ^^ Na AF přirozeně budu, ale zatím buhví kde a v čem..

12 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 9. března 2011 v 18:28 | Reagovat

[7]: Aww, já se o tebe postarámj :D (To znělo úchylně :D)
Pokud bych měla být upírka jako Alucard, hlásím se všemi deseti. Jdeme zabít Andersona, toho pánbíčkáře :D Ty že máš ráda ticho? :D Tak to bys se mnou moc dlouho nevydržela, pokud mi zrovna nejede pusa (jak si jistě všimla podle délky článků :D), tak pařím. Klidně na imaginární hudbu, pohazuju hlavou a mám komenty typu: "Škoda, že tu písničku taky neslyšíte." :D

Haha, 2. cosplayuju, páč i trochu vypadám jako ona, bohužel ještě nejsem tak cool, ale do toho dorostu :D
WTF, na co to nemyslíš, to nebyl žebříček nejvíc sexy ženských postav, ale nejoblíbenějších :D (I když 1., 2. a 3. by se tam dostaly :D)
Jenom jedno mahou shoujo, Madoka Magica. Proč? Možná proto, že tam postavy umírají jak na běžícím pásu, všude krev a ještě ke všemu je to psychologický horor? :D Doporučuju, některé scény vypadají, jako kdyby kreslíři byli na drogách, což miluju :D

Muhehe, je mi potěšením :D

WTF, jsi moje matka nebo co? :D Moment, ne, moje matka mi podstrkuje cigarety se slovy: "Stejně vím, že kouříš, tak si zapal, mi to nevadí." Ale ne, nekouřím a ani nebudu začínat, já své prachy utrácím za užitečnější věci :D
A ano, Manažerka je moje šéfka snů :D

Hej, něco proti Chiri-chan? :D Koukni, nebudeš litovat, psycho jsou tam všichni, ale ji mám ze všech nejraději :D jediný harém, ve kterém hlavní hrdina není ťulpas, je cool a chce furt spáchat sebevraždu :D Ani mi to jako hrém nepřipadá, všechny ho sice milují, ale je to inteligentní, vtipné a jsou tam psychopati... Takže cool :D

Já vím, ale vždycky potěší, když ti to někdo řekne :D Já se nemůžu rozhodnout, fakt ne, všechny mají své osobité kouzlo :D I když, Balalaiku budu cosplayovat... Ale to je irelevantní :D
Meiko? Jaká Meiko? Saya mi připadá povědomá, Highschool of the Dead?

13 Tarumipu Tarumipu | 9. března 2011 v 18:31 | Reagovat

Naprosto úžasnej článek!! :D Ostatně jak taky jinak.
Mám dotaz, jsem strašně líná (měla bych se stydět, já vim, ale to je další přebytečná činost) najít si použitelný stránky na kterých by se vyskytoval Black Lagoon, tadle anime mě hodně láká a zvlášť po tvých recenzích, ale hlavně se třam nevyskytuje retardované individium, který nebudu komentovat...

PS.: Bylo by super, kdyby jsi napsala článek o Animefestu, jelikož patřim k těm co se tam asi za život nedostanou. A kdybych právě neposlouchala Arch Enemy asi bych uronila i slzičku. :D

14 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 9. března 2011 v 18:39 | Reagovat

[11]: Zásadní chyba :D Ne, ono to sice příběhově není nic světoborného, ale je to cool, postavy jsou super a líbí se mi, že tam nemají plno blbých keců, taková fajn oddechovka :D Ony ty nové anime jsou většinou trošku zklamání, ale zrovna Madoka mile překvapila. Původně jsem si to pustila jenom proto, že to dělal SHAFT.
Osaka... Azumanga Daioh jsem sice ještě neviděla, ale kudy chodím, tudy slyším samou chválu na Osaku :D Já si chvilku myslela, že máš na mysli Chii z Chobits... Tu ráda nemám, vždycky mi připadala retardovaná :D Trochu mi to připomíná hádku s kámoškou:
Ona: "Chii není retardovaná, ona je jenom vymazaný Persocon, nemůže za to!"
Já: "Každý tomu říká jinak." :D
Konata... To jsem skoro já, akorát že nemám modré vlasy :D Třeba můj přístup ke studiu je úplně stejný :D Z filmů Miyazakiho mám ráda hlavně Nausicuu.
A jo, až teď jsem se podívala pořádně a fakt že JSOU to komedie, to bych nečekala :D A přitom anime komedie sleduju asi nejmíň.

15 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 9. března 2011 v 18:42 | Reagovat

[13]: Děkuju :D Zrovna dneska jsem si KONEČNĚ hodila do odkazů oblíbené stránky, tak to můžeš zkouknout na Anime Ultimě, pokud ti nevadí aj. V češtině to nemám, já koukám na anime zásadně v aj :D
Článek o Animefestu rozhodně bude, možná sem hodím i fotky toho cosplaye, jestli se nebudu moc stydět... I když, to je zřejmě blbost, když už v tom vyjdu ulic, proč bych se měla staydět dát to na blog, kde mě osobně nikdo nezná :D

16 Tarumipu Tarumipu | 9. března 2011 v 18:50 | Reagovat

Super děkuji ti!!! :D Už jsem ty jo málem začla okusovat desku stolu na kterym mám comp, no jo no anime je návykové.
Na článek se budu rozhodně těšit.
Jinak abych ti přispěla názorem jaká ženská z anime je nej, tak mě napadá maximálně tak tebou už zmíněná Integra. Doufám ale že se v nej 10 mužů objevý Alucard. :D
Jinak můžu se tě ještě zeptat? Měla už jsi zkušenost s anime verzí Monte Christa?

17 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 9. března 2011 v 18:59 | Reagovat

[16]: Nemáš zač :D Ta stránka je jedna z nejlepších, co znám. Alucard tam rozhodně bude, víc "badass" týpka neznám :D Integra je fajn, mám ji ráda, ale myslím, že až uvidíš Balalaiku... Heh :D
Jestli myslíš Gankutsuou, tak to jsem viděla, vzpomínám si, že jsem na něj narazila vyloženě náhodou. Hodně se mi to líbilo. Proč?

18 Tarumipu Tarumipu | 9. března 2011 v 19:10 | Reagovat

No na Balalaiku se strašně těšim a jak jinak než i na Revy :D.
No, jelikož sháním názory ostatních, jelikož vedu jakousi "válku" s jednou dotyčnou osobou, které se tadle anime nelíbila, prosim, ale když i tvrdí že Hellsing je lepší než Hellsing Ultimate ?? O_o

19 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. března 2011 v 19:11 | Reagovat

[10]: Vždycky, to je dost výstižné, protože je to vždycky vyhodnoceno za spam.xD Jsem spamerka, johoo.xD

[12]: Je poznat s kým se bavíš. Jenom se mnou lze použít v komentáři několikrát WTF.xDD
Můžeš se o mě postarat, ale to tě pak zavřou, pe-do-fi-lee!xD
(Řeknu pedofil a vzpomenu si, jak jsem nedokázala dokoukat Boku no Pico 3.xD)

Kdybys byla upír Alucard, tak se ke mně ani nepřibližuj, já kondomům nefandím.xDDD

Mám ráda ticho. Proto právě poslouchám DnB.xDD Tak jasně, pořád musím něco poslouchat a jsem velmi ukecaná, to už mi řeklo asi pět lidí.xD Ale nemám ráda hluk když mám depkařskou náladu.xD A že já jí mám skoro pořád, takžee.xD

Jo, já už vím že jí cosplayuješ, četla jsme to u The.xD (Promiň, baví mě číst cizí komentáře, o to víc, když toho člověka znám.xDD)

Hej, být tebou si vypnu smajlíky, pak mají všechny komentáře žloutenku.xD
.. Někdo by mi mohl vysvětlit proč se smajlíci vůbec dělají žlutý.xD

Hahaa, to asi udělal někdo naschvál, aby se to dostalo do televize a děcka zpsychoušela.xDD

Matka? Vzhledem k věku dost pochybuju.xDD Ale ne, kouřit se nemá!:X Jestli se někdy rozhodneš kouřit, praštím tě müsli tyčinkou, to ještě uvidíš!8D

Ne, nic proti ní nemám.xD .. Ale má to zajímavou kresbu, víš co, pro člověka co teď právě koukal na Togainu no chi.xD

Meiko, Vocaloid, víš co, ne?xD A právě proto bych jí nemohla říct, když není z anime.xD
Jo! Trefa, jsi znalec, borka!xD Má růžové vlasy, je namyšlená a je to dívčí verze Szayela Granze (Bleach, já na to nekoukám, to mě spamuje kamarádka.xD) ! ♥

20 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. března 2011 v 19:11 | Reagovat

Jděte všichni dnes už někam.:'D
Pro mě vždycky, ne?xDD

21 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 9. března 2011 v 19:20 | Reagovat

[18]: No, každý má jiný vkus :D A Hellsing Ultimate je lepší než Hellsing, je to taková.. ehm.. dospělejší verze, Alucard je zlejší a tak :D

[19]: Jsi zlá :D No co, já sice nejsem zrovna fanynka shotaconu, ale takovému Naotovi, kterého dávám dohromady s Haruko, je 14, zatímco ona vypadá tak na 20, takže :D

Kdybych byla upír Alucard, kašlu na tebe a jdu ovládnout svět :D

Ale, ty a depky? To bych neřekla, to sedí asi jako... já a depky :D Já jsem měla vážné depky jenom několikrát, to většinou v moentě, kdy ti zlí v nějakém anime ZASE prohráli. Proč je ten svět tak krutý :D

V klidu, já jsem na stalkery zvyklá :D A vůbec, koukni na to SZS, tam je taky jedna stalkerka :D Tam najdeš každý druh psychózy.

Tak jako, první se navážíš do Chiri, pak do mých smajlíků, buď ráda, že na ten fest nejedeš :D Togainu no Chi.. To jsem viděla první epizodu, usoudila, že to vypadá yaoidně, příběh moc nezaujal, vypla jsem to :D

Aha, vím, ale nezajímám se o to :D Jo, už vím, o koho jde. No... Highschool of the Dead jsem taky nedokoukala, na mě až moc ecchi :D

[20]: Spamere :D

22 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. března 2011 v 19:48 | Reagovat

[21]: Já? Jsem zlá, já to vím.8) xD
14 a vypadá na 20?xD Jako jsem zvyklá že vypadám na 14, ale tohle je taky zvláštní.xDD

To by sis nezkusila!!xD Protože nejen že mám müsli tyčinku.. Ale jahodovou müsli tyčinku!>8D

Jo, jo, mívám depky, když se pokouším kreslit.xDD (Víš co? Čistě pro tvé pobavení napíšu "Mývám depky." xDD)
Jo! Já jsem z toho taky vždy nadranc.xD Například takový nejznámější příklad .. Kira. On ten debil, prostě zemře. Ach.xD Potřeboval by můj geniální mozek!xDD (Aby ho zavřeli dřív než ujde dva metry.xDD)
Jinak, bude příští článek krátký?!xD

Fajn.xD Oooo, tak to na to kouknu, to bude přehlídka psychoušů.xD

No tak promiň, no.xD (Doufám že jsi tu ironii přehlídla, já se prostě neomlouvám.xD) Noo, za takových pět, šest let bych tam s tebou ject mohla.xD Nebo rovnou počkáme na dospělost.xD (Boha to ti bude kolik?!xD)

Nooo! Yaoidně. Oni ti tupci napsali shonen-ai.xD A co tam je? Maximálně ukňouraný Keisuke s "Akira.. Akiraa.." a nic více.T^T Ani se nikdo nepolíbí. Ten sex tam prostě chybí.Obrovská podstatná mezera! .. Odpušt, potřebovala jsem si zanadávat na tu spatlaninu.xD

Já ty písničky ráda.xD A pak mám taky moc ráda Gakupa.xD
Jaj, ty jsi nějaký slušný člověk, ne?xD

Něco proti spermerkám?!xD

23 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. března 2011 v 19:48 | Reagovat

.. Už se z toho začíná stávat tradice.
Jak je to kurva možné?!xDDDDD

24 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 9. března 2011 v 20:33 | Reagovat

[22]: Ne ne, Naotovi je 14, Haruko je (možná) tak 20 :D
Já kašlu na tvoje tyčinky, nebojím se ničeho! (Až na spirálovité tyčinky, to už je moc :D)

Ne, ne, moje oči :D Gramatika.... Nééééé :D A zrovna u Kiry říkám: Dobře ti tak. To máš za to, nemáš zabíjet Mella, který byl drsnější než ty a větší psychopat :D
Proč? :D Jak to mám vědět? I když... Asi ne :D To víš, pravděpodobnost.

Jaj, kolik ti vlastně je? :D

O nic jsem nepřišla, jak vidím :D Já na to přestala koukat hlavně proto, že to vypadalo nudně, to sh-ai/yaoi bych i přežila (přepnula :D)
To není tím, že bych byla slušná, ale tím, že mi to přijde trapné/urážející a příběh... ten jsem taky hledala marně :D
Ale vůbec ne, jsem jedna z nich :D

[23]: No comment :D

25 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. března 2011 v 20:45 | Reagovat

[24]:Aha, tak aspoň pedofilie, to já ráda.xD
Tak teď jsi prozdradila svou slabost! Až si seženu jahodovou spirálovitou tyčinku, tak utíkej.xD

Gahahaa!xD Tak jako, ale tam byli docela dobří všichni.xD Jen nechápu proč se L nechal zabít.xD (V tom určitě bude láska.. xDD)
Proč? Píšeš je strašně dlouhé, máš štěstí že jsou zajímavé.xD

Mněěě? Prosimtě, deset.;DD

O něco jo, hezky tam zabíjejí a je tam plno bishíků.xD
ALe jo, je to nudné. Jenže je tam Gunji a Tama a Rin a Akira a Shiki.. Ale nejlepší povahu má Gunji.xD Má ten nejlepší psychoušský smích co se mi dostal pod ruku.xD

Dobře, dobře.. A slušná jsi?xD
No, dobře, příběh to nemá, ale má to ženy s velkými prsami a růžovými vlasy a slizkého sexy učitele!!xD

Aspoň že tak.xD
Tak teď schválně že to zas bude spam.xD

26 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. března 2011 v 20:46 | Reagovat

Joo, jsem dobrá, říkám. To bude spam.xDDD

27 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 9. března 2011 v 21:03 | Reagovat

[25]: Proto jsem to taky řekla, věděla jse, že ti to udělá radost :D
Hmm.. Teď tak uvažuju... Tyčinka versus můj 70-kilový bulmastif? :D

Já ti dám láska, tak tehle pairing vyloženě nesnáším, ti dva se za a) těžce nesnáší (a doopravdy, ne jen jako, to s tím kamarádem tehdy L řekl proto, že ho chtěl vyvést z míry, mangaka to potvrdil/a :D), za b) i kdyby, L není takovýdebil, aby kvůli lásce umíral :D Prostě ho přechytračili, no.
Nevím, jestli se cítit polichoceně, nebo uraženě :D

Áááno, jistěěě :D

A to mi právě nestačí :D No, jak kdy.

Jak v čem :D
A to jsou nějaké plus? :D

28 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. března 2011 v 21:11 | Reagovat

[27]: Haha, děkuju.xD
.. Doufám že mu bude chutnat.:'D

Jo, já to řekla ze srandy, ale co se škádlívá, to se rádo mívá!xD (taky ten pairing nemám ráda.xD)

Nebo 11? Teda, už mi skoro bude dvanáct! heč!O8)
Závidíš, co? Mrně.xD (Teď jsem skoro napsala Mrňě a vzpomněla jsem si, jak se u nás vy výtahu někdo rozhodl, že správná verze slova Koně je Koňe.xD)

No, by mi to taky nestačilo, kdyby mi nechyběly dva díly, já si nemůžu dovolit nedokoukat další anime.xD

"Jak v čem, jak kdy." To jsou odpovědi.xD
A jak v čem?xD Povídej, v čem jsi neslušná?xDD
.. Hm, není, ale to vadí?xD
(Tak, spam, že by?xD)

29 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. března 2011 v 21:12 | Reagovat

Oooooo můůůůj božeee! Ono se to neoznačilo za spam! Jdeme slvit!xDD

30 The The | Web | 10. března 2011 v 19:18 | Reagovat

Tak to víš, já tu soutěž začala s tím, že se přihlásí pár lidí a ono na začátek flák a je jich třicet :D Tak jsem jich pá povyházela a bude se hodnotit charakteristika...to bude moje smrt :D Ale chtěla jsem potrápit i soutěžící, já na ně budu stejně jenom nerudná. :D

Psychopat? Jaj, dej mi high five :D NEjlepší je psychopaticky se smát. Strašně ráda tím děsím malý děti. >:D (Ačkoliv je pravda, že svýma průpovídkama je vyděsím víc. Viz. lopata s anestetickými účinky - většinou prostě dřív mluvím než myslím.)
Šťastné konce jenom u mých oblíbených postav. U Stmívání jsem jen nadávala a celou knihu jsem říkala "Chcípni, chcípni, chcípni!" A ono nic. Skončilo to naprosto nechutně...Meyerová neumí psát. Troufám si říct, že je i pod mou úrovní a to je co říct, to je fakt málokdo.
Sakura to není? Vždyť jsi ji tak milovala! To jsem z toho jelen... *ironík*
Jé, tobě to jako Balalaice bude strašně slušet. :3 Nevíš o nějaké postavě se zrzavýma vlasama? .D

31 The The | Web | 10. března 2011 v 19:19 | Reagovat

Ó můj bože, já jsem u dokonalé Katsumi v oblíbených! Jaká pocta!
Budeme si s Yu vzájemně gratulovat :D

32 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 10. března 2011 v 19:32 | Reagovat

[28]: To nejspíš jo, on je úchyl, sežere všechno, na co přijde :D (Včetně ponožek. A ne, nedělám si srandu, kéž by. Ani si neumíš představit, jak jsme to z něj dostávali :D)

No jistě, závidím :D Chtěla jsem prohodit něco v stylu: "Ach, ta nevinnost," ale pak mi došlo, že mluvím s tebou. Tak nic :D Ježíš, přestaň mě už mučit tou zprzněnou češtinou :D Čeština je freeware, používej, ale nemodifikuj :D

To je fakt, proto jsem dokoukala Rosario+Vampire. *otřese se hrůzou*

No, fanservis mi stačí, když jsou to postavy hodně cool, ale to skoro nikdy nejsou...
A to s tou slušností... Řekněme, že jsem schopná odporovat a smát se ochrance do ksichtu, ale třeba pustím sednout babičku v tramvaji :D Divná kombinace, ale obojí už se stalo :D

33 The The | Web | 10. března 2011 v 20:06 | Reagovat

Mě to ani nenapadlo, že bych určila počet lidí, protože mě nenapadlo, že by se mohlo tolik lidí přihlásit, víš :D Pořád nemůžu pochopit, proč na můj blog někdo leze :D

Jo, důchodci, s těma mám taky zkušenosti. Obojí je strašná sranda, i když si pak občas připadám krapet špatně, chudáci malí, nemůžou se bránit :D Teda můžou, ale stejně mi to nic neudělá :D Vidíš, mamka...s tou si takhle vůbec nerozumím, nejvíc se zasměju s bratrem, se kterým máme podobnej smysl pro humor i pár podobnejch zájmů a navíc nás nidky nepřestane bavit dělat si prdel z hodně špatnejch knížek.
Mimochodem, dokonalá stránka o Stmívání je tahle: http://reasoningwithvampires.tumblr.com - u toho jsme se tak strašně nasmáli, to není možný, jaký bludy tam Meyerová píše. Ale ještě komentáře té slečny, co to vede... :-D
Ha, šest tisíc, bych si dala říct :D Kecám. :D Jsem nezletilá a navíc ještě pod patnáct, byl by to zločin :D (Bwahahá. No...bavio by mě poslat někoho za mříže, jsem škodolibá. Ale nejdřív být prostitutkou..děkuju nechci. :D)
Málo inteligentních lidí píše hůř než Stephenie Meyer. :D Přesně tak. Jestli se někdy setkáme, zparoduju ti Twilight, to by mi šlo. Hlavně předvádění Bellušky Marušky Sue.
Ježišikriste, těch je...no, já si něco vyberu, ještě dopřesvědčím (to je divný slovo) matku a pravděpodobně s sebou vytáhnu ještě jednu kamarádku blogerku, protože sama bych nikam nejela. :D

Bwahahá. >:D Ale JÁ to udělala nenápadně, vsadím se, že nevíš, že tam jsi. :D

34 Annie-chan Annie-chan | Web | 10. března 2011 v 20:17 | Reagovat

Revy a Balalaika, jasná volba! Ostatní bohužel neznám... O:)
Hodně mi tam chybí Azula z Avatara a Riza z FMA :D.

35 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 11. března 2011 v 14:36 | Reagovat

[32]:xDDDD Jsem ráda že naše rybky ponožky nikdy nežraly.xDD

Náhodou, je to závidění hodné. Já mám ještě dost let na to, se naučit myslet a kreslit.xD
Coo? Já jsem nevinná!O8D
Jenže mě to baví, psát vypatlaně.:'D .. Teda jenom někdy.

Hahaha, u toho jsem rozečetla mangu.xD Dál než do třetího dílu jsem se nedostala.xD

Jo, udělat cool postavu je problém. Jenže já vytvořím anime které bude mít samé cool postavy!<8DD (A teď znáš můj celoživotní sen.xD)

Hůůů, kdy s tebou měla něco ochranka?xD Povídeeeej!xD

[31]: Proboha jak se to stalo?!xD Mám halucinace, zas a znova.xD

36 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 11. března 2011 v 14:37 | Reagovat

Tak viď, pro mě vždy a všechno, ne?:'D

37 neros-san neros-san | 11. března 2011 v 17:55 | Reagovat

Není Animefest až v květnu?
(ne, že by na tom záleželo)
Jednoho krásného dne si udělám čas a na všechna ta anime se doopravdy podívám...

38 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 11. března 2011 v 18:31 | Reagovat

[35]: To jsem si já ve tvém věku říkala taky... Bože, teď si připadám jako důchodce :D
Ale jistě, že jsi nevinná... Dáš si lízátko? :D

A to ještě říkali v diskuzích o anime, jak je manga masterpiece a jak to anime zmrvili :D Nevěřila jsem jim a zdá se, že jsem dobře udělala :D
Já vymýšlím samé cool postavy, lae jsem moc líná na to, abych o nich někdy něco napsala :D

Ále, byla to taková debilní soutěž, ve kterých jsme sbírali účtenky z Lidlu, lepili dohromady a za celou třídu jsme se snažili vytvořit co nejdelší řetěz. Co mě a mé spolužáky nenapadlo, šli jsme přímo do Lidlu a dokud jsme měli peníze, chodili jsme furt dokola a kupovali po jednom rohlíku, ať máme co nejdelší účtenky. Když nám prachy došly, začali jsme žebrat po lidech, co nakoupili, až si nás všimly pordavačky a vyhodily nás před obchod s tím, že venku to dělat můžem. Tak jsme vesele žebrali, až na nás nějaký zákazník zavolal ochranku, že prý ho obtěžujem :D No dobře, kdybychom na něj řvali: "Hele vole, naval účtenku!" tak to i pochopím, ale my jsme vždycky pozdravili, usmáli se a SLUŠNĚ (zní to neuvěřitelně, ale je to tak :D) požádali, jestli nám by ji nemohl dát. Přiletěl týpen z ochranky, který vypadal, že mu na hlavě co nevidět praskne žíla, a začal po nás pořávvat, že zavolá policii, ať to vyhodíme a vypadneme :D S klidem jsme nacpala účtenky do brašny a okázale vyhodila jednu jedinou, přečemž jsem dělala takové ty trhané divadelní pohyby, divím se, že po mě tehdy neskočil :D Pak jsme z toho měli srandu ještě týden, vždycky, když kolem projelo policejní auto, jsme řvali, že už si pro nás jedou :D A pár dalších hlášek:
"Já už vidím, jak na nás posílají vrtulníky, zásahová jednotka S.W.A.T., spouštějí se po těch provazech.." :D
"Až příště přijdeme do Lidlu, budou tam naše podobizny a pod tím: WANTED: Dead or Alive." a tak :D

39 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 11. března 2011 v 18:33 | Reagovat

[37]: Je, ale znám se, musím se začít připravovat už teď, jinak nic nestihnu :D

40 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 11. března 2011 v 18:54 | Reagovat

[38]: Počkej, nestihla jsi to?!! Nee, já jsem vyděšená.xD Já jsem počítala s časovou rezervou!xD
Jééééé!~♥~ Velké? Růžové? Dám.♥

Uh.xD Ta manga byla vážně skvělá.xDD
Ale, až zas budeš psát článek tak o nich něco napiš! Cool postavy jsou .. cool!xD

xDDD Máš vtipnou třídu, nepůjčíš mi jí někdy?xD V naší, šesté b(l)éé, poslouchají Karla Gotta, jaj.:'D
Ale byl to genilní plán! Vyhráli jste?xD
Slušně? Ty? Slušně? Nech mě se zasmát.xD Hahahahaha.xDDD

41 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 11. března 2011 v 19:12 | Reagovat

[40]: Myslet možná, kreslit rozhodně ne :D
... Ty bys byla ideální kořist pedofila :D

Jo, to si umím předtavit, děkuju, nechci :D
"Cool postavy jsou cool," to bylo to nejpravdivější, co jsem v poslední době slyšela :D Možná, ale to už taky slibuju pů roku :D

Oni nejsou vtipní, vlastně jsou celkem nudní, tohle byla jediná světlá chvilka, to jsem si ještě myslela, že jsou stravitelní, ale pak vyšla najevo jejich pravá povaha (a moje :D)
Ne, nevyhráli, jak jinak :D Byli am hajzli, co měli přes kilometr :D
Náhodou! Urážíš mě :D :D

42 The The | Web | 11. března 2011 v 19:12 | Reagovat

Jo, ta stránka je naprosto dokonalá, slečna mě taky dostává do kolen :D Všímala sis těch tagů? Ty byly taky strašlivě vtipný. Zombie butterflies rocks. :D Nu, Meyerová je kapitola sama o sobě. Vtipné byly i ty věci, kdy ukazovala světu, jak strašně pitomá je. Ukázkově je tu věta: "...it was a solar eclipse, a new moon." Jasně. Aspoň nějaký základy astronomie by mohla mít... Je zajímavý, že Stmívání překlady pomáhaj. V angličtině je to hrůza hrůz, a i když v češtině taky, je to o chlup lepší. :D
Ale né, Belluška Maruška Sue mi zrovna jde dobře parodovat. :D Škoda :D
Vidíš, já vždycky chtěla být zrzka...a jsem zrzka. Ten život je někdy fajn. :D
Ale jasný, jestli pojedu, tak najdeme. Jenom se bojím, že se na tebe budu koukat nahoru, jsem moc malá :D
Ale tak jako což. :D Už jsem byla na srazu i s blogerkou, která bylůa o devět let starší než já a skvěle jsme si rozuměly. :D
Nebuď poctěna, když jsi u mě, nic to neznamená. :D

43 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 11. března 2011 v 19:36 | Reagovat

[41]: Ale já se musím naučit kreslit!T^T Je to mé celoživtní poslání!xDD
Ukaž jak kreslíš!.. Nom, nom, nom.:3
.. Děkujuuuu.♥ ^^ (..Nebo to nebyl kompliment?xD)

Ale, vážně, to bylo dokonalé.xD Nebo ti dám seznam věcí na které chci psát recezni! Na ty se koukni!xD (Já většinou píšu jen na něco co můžu kritizovat.xD)
Já jsem pravdomluvná.;D Jej, jak tě můžu vydírat?xD Povíš mi to, ne?xDD

CHm, tak jsme na tom všichni stejně.xD
Jaj.xD Kolik jste měli?
Myslíš že o tom nevím?xDD

44 The The | Web | 11. března 2011 v 19:41 | Reagovat

Isabitcha! :D Jo, tagy byly taky výhra. Ta slečna má skvělej smysl pro humor. Je vtipné, že z lidí, které znám se tomu směju snad jen já, můj bratra a bratrova přítelkyně. :D
Á, Yuuki! Cha, mně se Vampire Knight docela líbil, když jsem ho viděla, fňuk. Taková odpočinková pohádka...nutno uznat, že mi bylo deset, ale co už :D Jo, hůlčička..a nejlepší je, jaká strašná Mary Sue je a jak ji všichni zachraňujou. :D
Klid, jsi vyšší, já mám pouhopouhých 160 centimetrů. Kolik ti vlastně je? *zvědavá*
Přesně, já si taky vždycky psala se staršíma a pak jsem slýchala takové to - cože? to jsi ty? Nemělo ti být mnohek víc? :D Ale mně prostě nepřijde, že se chovám na víc.. :D
No týjo, to by mě nenapadlo. Chytré. :D

45 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 11. března 2011 v 19:46 | Reagovat

[43]: Já bych ráda, ale všechny kopie mých veleděl byly zničeny, tedy až na jedno: nádnehrný portrét Nnoitry z Bleache, který jsem načmárala  během pěti sekund pro svou kamarádku, která krásně kreslí, ta jenom chytla záchvat smíchu, strčila si to do pouzdra a od té doby ho všude nosí s sebou  :D Jednou m iřekla, že se jedné její spolužačce líbil, já jenom vyvalila oči a zeptala se, jestli není slepá :D

Dej mi ho, to by bylo super :D Nejspíš se tak naštvu, že napíšu taky... Což mi připomíná, že bych měla jít napsat na to Rosario+Vampire :D
Mě vydírat nemůžeš, já jsem na všechny své poklesky náležitě pyšná, víš ? :D

Asi jo, když opadne porvotní euforie, zjistíš, že ty lidi nesnášíš :D
To já už nevím, bylo to před rokem :D
Jenom jsem na to chtěla poukázat v nějaké marné naději :D

46 The The | Web | 11. března 2011 v 20:06 | Reagovat

Nemaj smysl pro humor - to bude ono! :D Taky se před slečnou skláním a jsem vážně ráda, že někdo takový na internetu je. Takhle jsem se neposmála už dlouho...vlastně, co to kecám, strašný výtlemy jsem dostávala u Dominiky Myslivcové u Krause, taková blondýna...bože. (Nic proti blondýnám, tady je to myšleno jako růžovky :D) Ale Reasoning with vampires bylo ještě vtipnější :D
Yuuki je strašlivá Mařena, uznávám. Nedávno to sledovala moje spolužačka a strašně se jí to líbilo. Mimochodem taky magor do Stmívání (kam ta mládež dneska spěje? :D). Alucard...jo, to není žádnej Kaname, to je pořádnej upír! 8D He, ty mi pořád dodáváš něco, an co bych se měla dívat. Ale já to zatraceně nestíhám, mám toho moc! :D
No samozřejmě. Co jsem taky čekala, ZASE jsem mladší. To není fér, tohleto. :D
Ach tak :D Já jsem s nima i rozebírala politiku a tak, bylo to vtipné. Já taky píšu o všem. Jsem strašná salámistka. :D

47 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 11. března 2011 v 20:27 | Reagovat

Lalala, spam.:D

48 KadetJaina KadetJaina | Web | 20. března 2011 v 15:46 | Reagovat

Haha, manažerka, bezpodmínečně :D FUCK! Na tu jsem nejdřív koukala stylem WTF, ale nakonec jsem si ji oblíbila. Chudák Negishi :D

49 Skullka Nika "Sealand" Elricová Skullka Nika "Sealand" Elricová | E-mail | Web | 21. března 2011 v 14:23 | Reagovat

Zajímavý výběr :D Asi se začnu stydět, že jsem nic z toho neviděla :D
Ty videa jsem si bohužel nemohla pustit, jelikož se mi to všechno šíleně seká, ale kousek Revy jsem stihla a přijde mi dost sympatická (divný... :D)
Těším se na top 10 mužských postav :D
A mimochodem... Jak jsem se dostala do tvých oblíbených stránek? O_O

50 Reni Reni | Web | 3. dubna 2011 v 9:45 | Reagovat

Sayaku mám ráda, strašně se mi pak líbila jako čarodějnice. Homura je taky fajn, na jejím místě bych asi zešílela :D
Chiri je scary xD

AF? Huhá, jakože ráda bych tě viděla, ačkoliv tě neznám - ale na Advík asi nejdeš, co?:D

51 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 4. dubna 2011 v 16:53 | Reagovat

Hele, já nakonec na animefest pojedu.: )  Sice s matkou, ale jednou se tam jet musí.xD

52 Borůvková Borůvková | Web | 9. dubna 2011 v 23:26 | Reagovat

Všechny jsou úžasný. :) :D

53 Jorgeorge Jorgeorge | E-mail | Web | 7. března 2012 v 6:47 | Reagovat

Super, blog......

54 WolfPaulette18 WolfPaulette18 | E-mail | Web | 11. dubna 2012 v 3:48 | Reagovat

I had a desire to start my commerce, however I didn't have enough of money to do that. Thank heaven my close friend said to utilize the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/credit-loans">credit loans</a>. Thus I took the bank loan and made real my dream.

55 ThomAngerie ThomAngerie | E-mail | Web | 11. května 2017 v 22:29 | Reagovat

Amoxicillin Gonorrhea Single Dose Generico Propecia Effetti Collaterali  <a href=http://byuvaigranonile.com>viagra</a> Tadalis Sx Soft Competition Cialis 20mg 12 Stuck Preis Priligy In Italia Levitra Costo In Farmacia Regaine Propecia Difference

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na veškeré texty mám copyright a tečka. Jakmile někde najdu něco svého, budete litovat, že jste se narodili.