Jak se Katsumi fláká

5. prosince 2010 v 10:49 | Katsumi-sama |  Egocentrická rubrika aneb JÁ
Ano, tak jsem se po pár týdnech konečně uráčila znovu dorazit na svůj blog. Za tu dobu, kdy jsem byla pryč, jsem si ujasnila pár faktů (následuje pár mírných spoilerů):

1. Víte, co je ještě lepší než Black Lagoon? Black Lagoon: The Second Barrage. Sequely k úspěšným sériím jsou většinou epic faily, ale tohle je výjimka, Revy je ještě drsnější než obvykle, Rock se sebou začíná něco dělat, Eda oba provokuje, že spolu určitě něco mají (určitě jo, jenom se podívejte, jak se k němu chová ze začátku, pak nastává ZLOM a chová se k němu líp než k zbytku týmu, ale silně pochybuju, že nám autoři někdy ukážou, jak to vlastně je, zůstane jenom u dohadů), Benny dostal HOLKU (ano, ten nerd, co věčně sedí za compem), Balalaika se podle všeho snaží ovládnout svět a docela se jí to daří (no dobře, svět ne, jenom Tokio) a celkově je to temnější než první série. Po zkouknutí tohohle jsem si oblíbila dokonce i kostely (na Kostel násilí v Roanapuru nic a nikdo nemá). Muhaha, to je jízda.

2. Vyplácí se učit na zkoušení. Organika, ze které teď propadá většina třídy, mi zrovna vychází na 2, protože jsem uhrála devítibodou známku na 2, tak ať mi nikdo netvrdí, že dobro vždy zvítězí, je to přesně naopak.

3. Roleplaying je zábava. Ano, Katsumi se dala na roleplaying, takže poslední dobou psala místo článků spíš příspěvky, kde se vyžívala v pocitech svých sadistických a krutých postav (to vůůbec nezní jako já, co?) Mimochodem, v jedné jeskyni hraju za Revy a hned v úvodu jsem se stihla poprat a znepřátelit si všechny ostatní postavy, což mi signalizuje, že hraju její charakter fakt dobře. Jsem na sebe pyšná.

4. Hellsing Ultimate je lepší než Hellsing. Tečka.

5. Jestli jsem si někdy myslela, že všechny komedie nad 13 epizod jsou nudné, tak to jsem ještě neviděla Welcome to the NHK!

6. Diskutovala jsem se spolužačkou, co bych dělala, kdyby Dicloniové z Elfen Lied byli skuteční. Jako první možnost jsem navrhla, že se k nim přidám a pomůžu jim zničit lidstvo, jako druhou to, že na nich otestuju účinky atomové bomby. Když se mě zeptala, kde ji hodlám sehnat, upgradovala jsem svůj plán na testování kyanidu, případně podstrčením koncentrované kyseliny dusičné místo coly. Někdy se vyplatí být na chemické škole.

Všimli jste si, co vyplývá z těchto bodů? Ano, že jsem místo psaní na blog hrála v jeskyních, koukala na anime a učila se (hehe, sice jenom jednou, ale i tak). Ale nebojte, nezbavíte se mě tak snadno, rozhodně jsem nepověsila psaní na hřebík. Mám rozepsaných pár recenzí a jak tak vidím to téma týdne, hmm. Má oblíbená kniha? S tím by se dalo něco dělat. Nevím, proč to píšu: možná nějaká patetická část mého já toužila ospravedlnit svou nepřítomnost, což mě mimochodem dost děsí. Já nechci mít svědomí. Nejspíš to bylo jenom kvůli toho, že jsem se chtěla vykecat, což je daleko přijatelnější způsob.
Tak fajn, jdu napsat nějakou recenzi, zatím se mějte, vaše vždy připravená Katsumi-kagakusha.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 5. prosince 2010 v 12:26 | Reagovat

To jsi dělat vážně neměla.:DD
Nemám, jen se mi to tam hodilo.:D Bloncky můžou být khůl, například moje postava(A věř že jí vážně nevadí zabíjet.xD)má taky blond vlasy.^^ A jak je úžasná!♥
Omj, ty jsi na chemičce?O_O Blééé! To mi nejde.xD
Už se těším na ty recenze.^^

2 Reni Reni | Web | 17. prosince 2010 v 16:06 | Reagovat

Jé, NHK :D Purupuru pururin. Líbí se mi bod 6. Náhodou svůj čas strávíš celkem dobře, blog stejně jen žere čas (ačkoliv, to hraní v jeskyních a koukání na anime taky xD).

3 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 25. prosince 2010 v 17:02 | Reagovat

Už se na to všechno těším :)
Mimochodem, před chvílí jsem dočetla první dva svazky Uzumaki... je to síla, fuj, ještě teď se mi trochu motá hlava O_O Fňuk, proč jsem to jen četla ;-(

4 Amia Amia | Web | 10. ledna 2011 v 22:53 | Reagovat

Hellsing ultimate je doopravdy lepší než Hellsing. Jo, na tom se rozhodně shodnem
:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na veškeré texty mám copyright a tečka. Jakmile někde najdu něco svého, budete litovat, že jste se narodili.